17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pije

Etiketim: pije

Gjermania burgos refugjatët që përdhunuan në grup 18-vjeçaren pasi i hodhën...

0
Janë burgosur sot në Gjermani refugjatët që përdhunuan në grup një 18-vjeçare pasi i hodhën droga në pije, në sulmin e rëndë që shkaktoi...

Një pije alkoolike në ditë më se e mjaftueshme

0
Nuk është koha e duhur për këtë studim, megjithatë udhëzimet e reja rekomandojnë jo më shumë se një pije në ditë për...

Çfarë ndodhi? Konsumoi pije alkoolike pa ngrënë asgjë, ndërron jetë 27-vjeçarja

0
Një 27-vjeçare në Britaninë e Madhe, ka ndërruar jetë pasi ka pirë alkool pa konsumuar asgjë. Alice Brruton Bradford, nga Brighton, pësoi “ketocidoz alkoolik”-...

Me asnjë ilaç nuk mund të krahasohet: Kjo pije stabilizon sheqerin,...

0
Për shkak të përmbajtjes së lartë të vitaminave dhe mineraleve, kjo pije ka efekt të dobishëm në punën e gjithë organizmit Në saje të cilësive...

Heq celulitin si me dorë: Kjo pije eliminon lëvoren e portokallit...

0
Konsumimi i lëngjeve është vendimtar në luftën kundër celulitit, mirëpo nëse përgatisni lëng nga përbërësit të cilët kanë forcën të fillojnë zbërthimin e shtresave...

Përgatisni këtë pije për të ndaluar menjëherë diarrenë

0
Shpesh, diarreja ndodh për shkak të konsumit të ushqimeve të kontaminuara me mikrobe. Trupi juaj reagon duke u përpjekur të nxjerrë sa më shumë mirkobe...

Dëshironi ta largoni dhjamin në bark? Konsumojeni këtë pije para gjumit

0
Çdonjëri nga ne ka fituar peshë në ndonjë moment të veçantë të jetës sonë, duke bërë kështu të lind nevoja që të kërkojnë receta...

Studimi SHBA: Burrat duhet të pijnë vetëm një pije alkoolike në...

0
Nëse je duke lexuar këtë teksa je duke pirë birrën e dytë pasdite, do të duhet të ndalosh. Në SHBA burrat po nxiten të reduktojnë...

Melania Trump zbulon sekretin: Kjo pije përshpejton humbjen e peshës

0
Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump ka zbuluar një truk të vogël me të cilin e mban perfekt linjën...

Pini këtë pije freskuese, është magji për trupin tuaj

0
Vera është afër, dhe kjo do të thotë se është koha të filloni t’i kushtoni vëmendje shtesë hidratimit. Meqenëse djersitemi më shumë në muajt e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS