fbpx
18 C
Tirana
Tuesday, April 7, 2020
Ballina Etiketimet Pije

Etiketim: pije

Viagra? Ja një pije që ju bën “bishë” në shtrat

0
Në Britaninë e Madhe ka pasur shumë sukses një pije e re që premton me rritë shijen e atyre që e konsumojnë. Bëhet fjalë...

Keni probleme me zemër? Mjekët rekomandojnë këto pije të nxehta

0
Nëse veç ju pëlqejnë këto pije, atëherë e keni bërë zgjedhjen e duhur sepse ju ndihmojnë t’i shmangni sëmundjet e zemrës. Sipas hulumtuese, konsumimi i...

Diabeti i tipit 2: Kjo pije e nxehtë ul sheqerin në...

0
Diabeti i tipit 2 mund të duket si një diagnozë marramendëse pasi kërkon që një person të rregullojë aspektet e stilit të jetës së...

Diabeti i tipit 2: Kjo pije e nxehtë ul sheqerin në...

0
Diabeti i tipit 2 mund të duket si një diagnozë marramendëse pasi kërkon që një person të rregullojë aspektet e stilit të jetës së...

Diabeti i tipit 2: Kjo pije e nxehtë ul sheqerin në...

0
Diabeti i tipit 2 mund të duket si një diagnozë marramendëse pasi kërkon që një person të rregullojë aspektet e stilit të jetës së...

Keni probleme me zemër, mjekët rekomandojnë këto pije të nxehta

0
Nëse veç ju pëlqejnë këto pije, atëherë e keni bërë zgjedhjen e duhur sepse ju ndihmojnë t’i shmangni sëmundjet e zemrës. Sipas hulumtuese, konsumimi i...

Një pije e gazuar në ditë rrit rrezikun për kancer

0
I kemi kaq pranë vetes! Në tryezat familjare, në organizime të ndryshme festash, kudo…dhe është e kot të themi që nuk na pëlqejnë. Në...

Të mirat që i ndodhin trupit kur e konsumoni këtë pije...

0
Hidratimi është një prej mënyrave më të mira për të siguruar funksion optimal të trupit, por nëse e pasuroni ujin me limon dhe xhenxhefil,...

Vdes 26-vjeçari që e kishte tepruar me pije energjike

0
26-vjeçari nga Teksasi ka pësuar atak kardiak pasi që kishte konsumuar për 10 ditë pije energjike, e që pak kësaj edhe vdiq. Ai kishte vizituar...