26.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pastori

Etiketim: pastori

“Ka shkaktuar një dramë për familjet shqiptare”, pastori kundër legalizimit të...

0
Pastori, Akil Pano në një lidhje skype për "Shqipëria Live" foli rreth mendimit të tij për legalizimin e kanabisit.Vendimi i kryeministrit Edi Rama, për...

Pastori publikon ditarin e Anisa Josifit shkruar 14 vite më parë:...

0
Tragjedia në familjen Josifi në Kombinat vijon të krijojë panik në mbarë opinionin pulik, teksa ditë pas dite dalin në dritë detaje shokuese. Së...

“Blerta dëshmitare kur u vetëvra babai”, pastori flet për dy motrat:...

0
Pastori Fitor Muça, ka treguar në emisionin “Opinion”, raportin dhe njohjen e tij me Blerta dhe Anisa Josifi, gjatë kohës që ato frekuentonin kishën...

“Blerta dëshmitare kur u vetëvra babai”, flet pastori: Si i njihja...

0
Pastori Fitor Muça, ka treguar në emisionin “Opinion”, raportin dhe njohjen e tij me Blerta dhe Anisa Josifi, gjatë kohës që ato frekuentonin kishën...

Pastori Muça: Gratë që u vetëflijuan janë përdorur si “kavje” nga...

0
Në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ishte i ftuar pastori Fitor Muça. Muça është pastor në Kishën Ungjillore në qytetin e Përmetit, kishë e...

Nxehen “gjakrat” në emision/ Bledi Mane: Shkundini teologët, pastori Muça: Mbylljani...

0
Në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ishin të ftuar pastori Fitor Muça dhe Bledi Mane. Fitor Muça është pastori i Kishës Ungjillore në Përmet, në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS