24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pastër

Etiketim: pastër

Spiropali: Lista e kandidatëve të PS-së në zgjedhje do jetë e...

0
Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, pohoi në “Ilva Now” se lista e kandidatëve të PS-së për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do...

Debati për listat e hapura, PD: Mbështesim sistemin mazhoritar të pastër

0
Partia Demokratike paralajmëron se nuk do të njohë ndryshime të njëanshme kushtetuese për hapjen e listave, për aq kohë sa ato do të bëhen...

Kaq e kujdesshme është nusja e Goldit, shikoni sa pastër e...

0
Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë. Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me...

Do dal i pastër si kristali, Thaci u drejtohet qytetarëve: Liria...

0
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sonte iu është adresuar publikut, lidhur me intervistimin 4 ditor nga Dhomat e Specializuara në Hagë. “Liria e Kosovës...

10 Vendet me Ujin Me Te Paster Ne Bote (Edhe Shqiperia...

0
10 Vendet me Ujin Me Te Paster Ne Bote (Edhe Shqiperia ben Pjese )!

Covid luan me shkencën! U nisën të pastër, pas 35 ditësh...

0
COVID-19, po bëhet gjithmonë e më shumë një virus i paparashikueshëm, aq sa edhe OBSH dhe mjekë të njohur kudo në botë, kanë dhënë...

Komisionerët e vettingut, të pastër/ Hetimi i SPAK i përgjigjet ankesave...

0
Shumë nga gjyqtarët dhe prokurorët e shkarkuar nga detyra kanë vendosur të ankimojnë vendimet e shkarkimit të tyre. Ndërkohë që kanë kërkuar edhe verifikim të...

​BE zbulon planin për zhvillimin e hidrogjenit të pastër

0
Komisioni Evropian zbuloi sot një plan për të zhvilluar prodhimin e hidrogjenit të pastër në BE, në kuadër të dekarbonizimit të sektorëve më ndotës...

Shenjat që tregojnë se keni një shpirt të pastër empatik…

0
Kur mendojmë për ndjeshmërinë, gjëja e parë që kalon në mendje është një mburojë e padukshme, por jashtëzakonisht e fuqishme e bërë nga dashuria...

Si ta përdorni aspirinën për një lëkurë të pastër

0
Aspirinat me siguri janë të njohura për ju duke qenë se janë ndër barnat e para që, zgjidhin problemet shëndetësore. Gjithsesi përtej kësaj, çfarë do...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS