21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Pasoja

Etiketim: Pasoja

Abuzimet me shitjet e karburanteve, Konfindustria: Pasoja të rënda! Kosto me...

0
Konfederata e Industrive të Shqipërisë ka reaguar në lidhje me shitjen e karburanteve në vend. Përmes një reagimi një reagimi në faqen zyrtare, Konfindustria bën...

E kemi përdorur të gjithë por OKI mund të ketë pasoja...

0
OKI është një nga medikamentet më të përdorura kundër dhimbjes por edhe rastet kur personat janë me gripozë. Është zbuluar se përveç efektit të shpejtë,...

Droga e rrezikshme “bonzai”/ Kanabisi sintetik po shitet në Shqipëri. Pasoja...

0
Operacioni antidrogë që çoi 101 persona nën hetim në Korçë nxori në dritë një të vërtetë tronditëse. Në Shqipëri nga trafikantët po shitet një...

Në spital, me Covidin e ri/ Silva Bino: BA2 shkakton pasoja...

0
Në Shqipëri aktualisht po qarkullon mutacioni Delta i Coronavirusit ,Omicron dhe së fundmi edhe nënvarianti i ri tij Ba2 .Predominon Omicron, por në spitalin...
Whoopi Goldberg thotë se do të ketë pasoja për Will Smith, por beson që Akademia nuk do t’ia marr…

Whoopi Goldberg thotë se do të ketë pasoja për Will Smith,...

0
Will Smith ka të ngjarë që do të mbajë statujën e tij të "Oscars".Whoopi Goldberg, e cila shërben si guvernatore e degës së Aktorëve...

Celibashi i prerë: Kush përfshihet në procesin e shitblerjes së votës...

0
Vetëm 2 ditë para zgjedhjeve të 6 marsit, kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi ka folur për procesin e votimit elektronik në Vorë duke thënë...

Conte: Përvojë që nuk dua ta përjetoj më kurrë, sezoni tjetër...

0
Prag sfidë kampionati për për Interin, që do të udhëtojë kundër Genoa në “Marassi”. Gjatë konferencës për shtyp, Antonio Conte gjithashtu i kushtoi hapësirë...

Reagon ashpër opozita e bashkuar: Lojë tinëzare e Edi Ramës me...

0
Opozita e bashkuar ka reaguar ashpër për marrëveshjen e firmosur pasditen e sotme mes Partisë Socialiste dhe opozitës parlamentare për votimin e marrëveshjes së...

“Do përballet me pasoja”/ Kina për Anglinë: Mos ndërhyni në punët...

0
Kina paralajmëroi Mbretërinë e Bashkuar se do të përballet me pasoja, nëse vazhdon “të ndjekë rrugën e gabuar” sa i përket Hong Kongut. Një...

COVID-19/ Mjekët paralajmërojnë pasoja afatgjata në organizëm

0
Ende ngelen të paqarta pasojat afatgjate që koronavirusi mund të shkaktojë në organizëm. Informacionet e fundit nga disa mjekë me përvojë në Itali, ngritën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS