33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paska

Etiketim: paska

“Dashnia m’paska qorru”, kënga më e re nga Donjeta Morina

“Dashnia m’paska qorru”, kënga më e re nga Donjeta Morina

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Donjeta Morina, ka publikuar një projekt të ri muzikor ditën e sotme (e mërkurë).Fjala është për këngën "Dashnia m'paska qorru",...

Nuk vonon shumë! Edhe Fifi paska një surprizë të bukur për...

0
Duke qenë se këtë vit ishte trend publikimi i albumeve dhe artistë të shumtë shqiptarë lançuan projektet e tyre, edhe Fifi ka menduar një...

Në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, Sophie Turner paska...

0
Në shkurt të këtij viti, burime për “JustJared.com” konfirmuan se këngëtari Joe Jonas dhe aktorja Sophie Turner do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmi i...

Në fakt, Ledri Vula paska një shef

0
Një postim i fundit në llogarinë e tij në Instagram, me përkëdheli Ledri e quan të dashuërn e tij Sara, ‘shef’. Cifti ishin prezent në...

“Helmi doli rrugës”; Evis Mula për herë të parë tregon se...

0
Një hatërrmbetje e Evis Mulës me Arbana Osmanin në vitin 2004, është bërë publike vetëm sot pas 16 vitesh. E ftuar në programin ‘Wake...

Paska edhe mjekë që nuk besojnë në ekzistencën e koronavirusit, Najada...

0
Shefja e Shërbimit Infektiv, Najada Çomo tha se lajmi se transmetueshmëria e koronavirusit ulet gjatë verës, është i rremë. Në emisionin “Open”, Çomo u...

Lindja natyrale e Rudina Magjistarit paska qenë frymëzim, Marjana Kondi tregon...

0
Ju të gjithë e njihni debatin e viteve të fundit të nënave të reja – edhe frikën, edhe dyshimin: lindje natyrale apo lindje cezariane?...

Allegri refuzoi stolin e Napolit, paska qenë fati i Gattuso

0
Ndër sekretet e këtij Napoli është edhe Rino Gattuso. Tekniku ka fituar konfirmimin në stol, sipas presidentit Aurelio de Laurentiis: “Ne u takuam para finales,...

“Balonë tabake”/ Rama ironizoi opozitën, Paloka: Paska dalë mësuesi i vizatimit…

0
Pas ironisë së kryeministrit Edi Rama me opozitën lidhur me emetimin e eurobondit për daljen nga kriza ka reaguar nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi...

Djali i Burak Ozçivit, s`i paska lënë gjë mamit!

0
Aktori i njohur turk, Burak Ozçivit dhe e shoqja Fahriye Evcen e pritën me padurim mbërritjen e djalit të tyre. Ata u bënë prindër...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS