27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parqet

Etiketim: parqet

Hapen parqet e argëtimit/ Japoni, ja rregulli i çuditshëm

0
Ndërsa parqet e argëtimit janë rihapur në Japoni, një rregull i ri ka bërë që vizitorët të mbeten gojëhapur. Nuk lejohen ulërimat në...

24.89 Euro për MWh, çmimi spektakolar i fituesit të ankandit për...

0
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë, në prani të kryeministrit Edi Rama, ka përmbyllur sot ankandin ndërkombëtar për ndërtimin e parkut fotovoltaik të Karavastasë, i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS