33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parikuperueshme

Etiketim: parikuperueshme

Neurokirurgu i njohur: Pasojat në tru nga Covid, kastrofale dhe të...

0
Asnjë organ nuk është i paprekshëm nga virusi SARS-CoV-2, por te disa prej tyre pasojat janë të parikuperueshme. Neurokirurgu i njohur, Erion Musabelliu, në një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS