21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Parastsh

Etiketim: parastsh

‘Të merren parasysh propozimet e Shqipërisë dhe të Maqedonisë së Veriut”/...

0
Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë e Mirë Olivér Várhelyi, i ka bërë thirrje Bullgarisë që të miratojë sot në Samitin e BE-së propozimin për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS