24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parashikuar

Etiketim: parashikuar

Deklarata e papritur e Ramës: Krizën në PD e kam parashikuar,...

0
Kryeministri Edi Rama thotë se e ka parashikuar krizën në Partinë Demokratike, por ka gabuar me një vit diferencë.Sipas tij, priste që të ndodhte...

Ja çfarë ka parashikuar për këtë javë astrologia Meri Shehu

0
Dashi Disa çështje te rendesishme familjare apo te se kaluares do rikthehen ne vemendjen tuaj, por tashme do ndjeheni se do keni mundesi te gjeni...

Romanca të reja, vendime të rëndësishme, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet...

0
Këtë javë ka mundësi t’ju lodhin disa çështje që lidhen me shtëpinë tuaj dhe keqkuptimet që mund të lindin me të dashurit tuaj. Kini...

Përmbysje planesh dhe… Ja ç’ka parashikuar Paolo Fox për javën e...

0
Dashi: Kjo do të jetë një javë me fat, gjatë së cilës do të merrni kënaqësi të mëdha. Mërkuri në shenjë do t’ju favorizojë shumë...

Horoskopi javor nga Paolo Fox, ç’kanë parashikuar yjet deri në 17...

0
Dashi: Yjet parashikojnë që gjatë këtyre ditëve do të përjetoni lodhje dhe stres. Për fat, do të keni Venusin në shenjë, i cili do t’ju...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS