27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paralizuar

Etiketim: paralizuar

FOTO/ Mbeti e paralizuar dhe me pjesën më të madhe të...

0
Një grua, e cila ishte e paralizuar dhe me djegie të shumta në pjesët e trupit, ka vdekur 11 vite pas tragjedisë që kishte...

Ra nga karroca me rrota teksa merrte ajër në ballkon, ndërron...

0
Një 62-vjeçare me aftësi të kufizuara nga qyteti i Kuçovës ka gjetur vdekjen mbrëmjen e djeshme në banesën e saj. Mësohet se gruaja, e...

6 muaj në çadër prej tërmetit me të vëllanë të paralizuar,...

0
Në Shqipëri, pasojat e tërmetit të 26 nëntorit vazhdojnë të mbajnë shumë banorë në gjendje të rënduar ekonomike dhe shëndetësore. Durrësi dhe fshatrat përreth tij...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS