32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paradis

Etiketim: Paradis

Djali 18 vjeçar i Johnny Depp dhe Vanessa Paradis fotografohet me...

0
Ai e ka kaluar kohën e karantinës në Francë së bashku me të motrën Lily-Rose Depp dhe nënën e tyre Vanessa Paradis. Dhe Jack, djali...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS