27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Panorama

Etiketim: panorama

Greqia shtyn deri më 31 dhjetor lejen e posaçme për punonjësit...

0
Qeveria greke ka shtyrë deri në 31 dhjetor të këtij viti, lejen e posaçme për punonjësit sezonal. Sipas burimeve, është dërguar qarkorja e posaçme...

“Vjedhje dhe dhune ne familje”, ne pranga 3 presona ne Tirane

0
Tiranë Arrestohen në flagrancë 3 shtetas, dy për veprën penale “Vjedhja” dhe një për veprën penale “Dhuna në familje”. Gjithashtu, kapet dhe ndalohet një...

Droni zbulon parcelat me drogë në Maliq, prangoset kryeplaku i fshatit

0
Vazhdojnë kontrollet e territorit nga toka dhe ajri, me dronë, me qëllim parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit. ...

Kërkuan azil, riatdhesohen 109 shqiptarë nga Franca

0
Ditën e sotme janë riatdhesuar 109 shtetas shqiptarë nga Franca pasi iu është refuzuar dhënia e azilit. Njoftimi i Policisë: Rinas – Vijojnë operacionet...

Tragjike, i riu mbytet në lumin e Valbonës

0
Fund tragjik ka pasur një i ri sot në Tropojë, i cili është mbytur në lumin Valbonë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bujan. ...

Te denuar per droge dhe vjedhje, OFL i kerkon te justifikojne...

0
OFL, 24 korrik Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. ...

Ndërron jetë 26-vjeçarri tek Infektivi, viktima e dytë më e re...

0
Regjistrohet një tjetër viktimë nga koronavirusi në Spitalin Infektiv. Burime bëjnë me dije se ka ndërruar jetë një 26-vjeçar nga Kavaja, i cili vuante...

Kuvendi miraton marrëveshjen e ‘5 Qershorit’, 100 vota pro

0
Është miratuar në seancen e sotme ne Kuvend, marrëveshja e 5 qershorit e arritur mes PS dhe PD dhe LSI, për Reformën Zgjedhore. Kjo...

Tre qytetarë humbin jetën nga koronavirusi, 108 raste të reja gjatë...

0
Tre qytetarë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit. 126 pacientë janë të shtruar në dy spitalet COVID, ndërsa janë konfirmuar pozitivë...

U ndalua se transportonte emigrantë të paligshëm, 47-vjeçari korçar godet policin...

0
Një 47-vjeçar me inicialet Gj. M është arrestuar nga policia e Tiranës pasi është ndaluar në autostradën Elbasan-Tiranë duke transportuar emigrantë të palgjishëm. Konkretisht...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS