29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Panele

Etiketim: panele

Elon Musk furnizon Ukrainën me panele solare

0
Miliarderi Elon Musk i ka dhuruar Ukrainës panele solare nga kompania e tij Tesla, për t'ju siguruar furnizim të pandërprerë me energji elektrike në...

Kriza energjitike, Rama: Do bëjmë çmos të mos rriten çmimet, vendosni...

0
Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me importues, eksportues dhe përfaqësues të zinxhirit të furnizimit me mallrat e shportës, për te folur rreth...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS