29.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pançev

Etiketim: Pançev

Çfarë mendonte Darko Pançev për shqiptarët e Kosovës? 

0
Ish sulmuesi maqedon, Darko Pançev, pak kush që nuk e njeh nga gjeneratat e vjetra. Ai disa herë ka luajtur kundër Prishtinës kur ishte...

Morina: Mërkella dhe Pançev – të rrezikshëm 

0
Arbnor Morina, ish futbollisti i gjeneratës së artë të KF Prishtina ka kujtuar me mallëngjim një fotografi të vjetër-fitoren kundër Partizanit të Beogradit në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS