fbpx
4 C
Tirana
Monday, March 30, 2020
Ballina Etiketimet Oriz

Etiketim: Oriz

Trafikantët, GPS pakove me kokainë, fotot e aksionit dhe si u...

0
Trafikantët u kishin vendosur GPS të fjalës së fundit të teknologjisë pakove me kokainë të nisura nga Ekuadori drejt Shqipërisë. Pakot të izoluara edhe...

Gazetarja: Kokainën e zbuluan grekët, mbushën pakot me oriz, pronarët ikën...

0
Gazetarja Anila Hoxha ka postuar nje koment ne lidhje me kapjen e ngarkeses se madhe me kolaine ne portin e Durresit se fundi. Ajo thote...

137 kg kokainë në Portin e Pireut/ Sinjali u dha nga...

0
Me sinjalizimin e DEA-s amerikane, autoritetet greke zbuluan në Portin e Pireut një sasi prej 137 kilogramë kokainë, që vinte nga Ekuadori me destinacion...

Oriz në vend të drogës,ne pako ishin vendosur GPS – Lajmi...

0
DURRËS- Zbulohen emrat e dy prej të arrestuarve lidhur me kontenierët e zbuluar ditën e djeshme pasi dyshohet se përmbanin kokainë dhe do të...

Oriz i ndaluar e fileto pule me salmonelë, AKU gjobit marketet...

0
Në vijim të zbatimit të Planit të Kontrolleve Zyrtare dhe sinjalizimeve të ardhura nga qytetarë dhe sistemi europian i njoftimit të shpejtë, Autoriteti Kombëtar...