fbpx
19 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Njësoj

Etiketim: Njësoj

Mozzik bën simbolin e shqiponjës me një djalosh me ngjyrë: Të...

0
Edhe Mozzik i është bashkuar kauzës “Black lives matter”. Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ditët e fundit kanë shpërthyer protesta të dhunshme, pas vrasjes...

Bylykbashi dhe Vasili, njësoj si Gjiknuri: Ramë dakord, por sfida që...

0
Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili pas përfundimit të mbledhjes për Reformën Zgjedhore konfirmuan deklaratën e Damian Gjiknurit për çështjet në të cilat palët ranë...

Covid-19, Rama: Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur se atje kjo fundjavë do të vijojë njësoj si ajo që kanë lënë pas. “Kjo fundjavë...

Big Basta bën për “ujë të ftohtë” Vesa Lumën: Njësoj si...

0
Çifti i njohur i këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Basta kanë afro pesë vite që janë të martuar. Teksa ka publikuar një fotografi të tyre,...

Një grua e pavarur mund të dashurojë, por ajo do të...

0
Gratë e pavarura dhe që e dinë vlerën e tyre, janë kaq pak të vlerësuara, dhe shihen si të ftohta në shpirt. Sepse ajo...

Ne do të udhëtojmë përsëri, por asgjë nuk do të jetë...

0
Pyetja që bëjnë shumë prej nesh, veçanërisht në një kohë kur koronavirusi vazhdon të përhapet është kjo: kur do të udhëtojmë përsëri? Ekspertët thonë...

“Jemi të gjitha njësoj”- Orinda Huta tregon ‘defektin’ në trupin e...

0
Orinda Huta nuk e ka problem të tregojë “defektet” në trupin e saj. Madje ajo i ka nxjerrë në pah si mesazh për vajzat...

Njësoj si ne, mësoni çfarë kanë studiuar vipat që ju i...

0
Ndonjëherë harrojmë që të famshmit janë njësoj si ne dhe në një moment të jetës së tyre ata kanë shkuar në universitet dhe disa...