fbpx
18 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet News

Etiketim: News

Arbana Osmani shtatzënë, konfirmon që Eduart Grishaj do të bëhet baba!...

0
Kanë lindur të dy në të njëjtën datë, 7 maj dhe sot kanë një arsye më shumë për të festuar… Pasi kanë bërë gëzuar...

Shuhet familja në Amerikë: Nëna, babai dhe djali humbin jetën si...

0
Një tragjedi familjare ka ndodhur si pasojë e koronavirusit në SHBA, ku kanë humbur jetën nëna, babai dhe djali. Ata po bëheshin gati të festonin...

Soreca kritikon mediat për fake news: Mangësi arsimimi – Lajmi i...

0
Ambasadori i BE në Shqipëri, Luigi Soreca në një konferencë për mediat, ku komentoi tërmetin e së shtunës së 21 shtatorit u shpreh se...

‘Fake News’, reagon zëdhënësi i Presidentit: Harrojini traktet, dëgjoni Bundenstagun! –...

0
Menjëherë pas publikimit të lajmit në media se, sipas Komisionit të Venecias presidenti ka shkelur kushtetutën, ka reaguar presidenca. Zëdhënësi Tedi Blushi, përmes një postimi...