32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Nes

Etiketim: Nes

​Nesër ora e parë e mësimit në Kosovë dhe Shqipëri i...

0
Ministrja e Arsmit, Arbërie Nagavci ka njoftuar se për nder të 144 vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, nesër, 10 qershor, të gjitha shkollat...

Prugovci, Lebana dhe Besia nesër kanë ndërprerje të furnizimit me ujë

0
Kompania Rajonale "Ujësjellësi" ka bërë të ditur se nesër do të kenë ndërprerje të furnizimit me ujë të pijshëm konsumatorët e fshatrave Prugovc, Lebanë...

Garuesi shqiptar nesër do të përballet me Milloshin në Beograd!

0
Karateisti shqiptar, Driton Halimi, përfaqëson Maqedoninë e Veriut, nesër do të përballet me serbin Millosh Petroviq, në kuadër të Kampionatit Ballkanik.Halimi garon në kategorinë...

Driton Halimi nesër do të përballet me Milloshin në Beograd!

0
Karateisti shqiptar, Driton Halimi, përfaqëson Maqedoninë e Veriut, nesër do të përballet me serbin Millosh Petroviq, në kuadër të Kampionatit Ballkanik.Halimi garon në kategorinë...

​Ngjarjet e paralajmëruara për ditën e nesërme

0
Kuvendi Komunal i Gjilanit mban mbledhjen e gjashtë (Salla e mbledhjeve te ish-objekti i gjykatës, ora 09:00)Kuvendi i Kosovës mblidhet në seancë plenare (Kuvendi...

Nesër në Kosovë mot i ngrohtë, të hënën shi dhe bubullima

0
Mbi vendin tonë të dielën parashihet të mbajë mot i ngrohtë me mundësi për reshje shiu, kurse të hënën rënie e lehtë e temperaturave...

​Nesër shkollat nuk punojnë, vjen reagimi i MASHTI-t

0
SBASHK-u ka paralajmëruar për nesër protestë për shkak, siç thuhet, mungesës së gatishmërisë së Qeverisë për zgjidhjen e kërkesave të punëtorëve në arsim, ndërkohë...

Gara për kreun e PD-së/ Zbardhet kalendari i takimeve të Berishës...

0
Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale, ka publikuar kalendarin e takimeve të të dy kandidatëve për kryetarë të Partisë Demokratike, Ibsen Elezi...

Negociatat për presidentin e ri të Shqipërisë, nesër takimi i radhës

0
Kryetari i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla tha se mazhoranca pret gatishmëri nga opozita për të vijuar me procesin për zgjedhjen e kreut...

Fushë Kosova e lagjja Kalabria pa ujë të pijshëm deri nesër...

0
KRU Prishtina do të ndërpresë furnizimin me ujë të pijshëm nga Impianti i Trajtimit të Ujit në Shkabaj sonte nga ora 22:00 deri nesër...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS