fbpx
17 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ndertuar

Etiketim: ndertuar

Rama për ‘Le Monde’: Teatri Kombëtar i ndërtuar me tallash të...

0
Kryeministri Edi Rama përmes një shkrimi për prestigjiozen francezë Le Monde, ka theksuar edhe një herë rëndësinë e ndërtimit të Teatrit të ri Kombëtar...

Të gjithë po diskutojnë përse David dhe Victoria Beckham janë duke...

0
Ishte një lajm tejet i diskutuar në Britani e përtej saj: David dhe Victoria Beckham po ndërtojnë një tunel poshtë rezidencës së tyre në...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për...

0
Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për...

0
Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për...

0
Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i...

Basha: Rama e shembi Teatrin për ti marrë truallin dhe ndërtuar...

0
Kreu i opozitës Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratave të sotme të Edi Ramës, i cili në parlament pranoi se i duhej vetëm trualli...

Digjet shtepia ku jetonte nena me 5 femijet/ Ishte ndertuar vetem...

0
Digjet totalisht një banesë në fshatin Barbullush në Bashkinë e Vau Dejës, e cila i përket familjes Ndoci.   ...