fbpx
23 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ndërsa

Etiketim: ndërsa

Luana Vjollca duket tërheqëse në fotografitë e reja, ndërsa vë në...

0
Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Luana Vjollca, ka treguar se është gati t’i rikthehet punës pas lehtësimit të masave preventive për COVID-19. Ajo është duke...

Cardi B vë në pah figurën trupore, ndërsa thotë se ka...

0
Cardi B ka treguar së fundmi se ka fituar peshë gjatë vetë-izolimit. Ylli aktualisht është duke qëndruar në shtëpinë e saj të ëndrrave në Atlanta,...

PD: Rama liron bandat kriminale ndërsa dhunon e burgos qytetarë dhe...

0
Partia Demokratike ka reaguar pas lirimit nga burgu të anëtarëve të grupit "Bajri". Në një deklarata për mediat, ish-deputeti Enkelejd Alibeaj akuzon kryeministrin Rama...

Pse Serbia dhe Maqedonia e Veriut po e kalojnë më lehtë...

0
Serbia dhe Maqedonia e Veriut ndoqën politikën e nxitjes së eksporteve dhe prodhimit, ndërsa Shqipëria u përqendrua te koncesionet, duke mbajtur borxhin e lartë,...

Jessie J mahnit me dukjen, ndërsa eksperimenton me flokët gjatë vetizolimit

0
Ajo është e njohur për dashurinë e madhe që ka për flokët e saj.Dhe këngëtarja, Jessie J, 32-vjeçare, provoi disa paruke nga koleksioni i...

Nasa ndan imazhe të reja të objektit hapësinor ndërsa ndahet në...

0
Nasa dhe Agjencia Evropiane e Hapësirës kanë ndarë imazhe të reja të një komete ndërsa fluturon drejt tokës. Astronomët sugjeruan se mund të ishte një...

“E tradhtoj burrin tim për vite, ndërsa tani gjatë karantinës…”

0
Unë kam menduar për vite më radhë ta lë burrin tim dhe vetëm një shok 'me benefite' po më bën ta mendoj këtë. Burri im...

Tuna vë në pah figurën trupore në setin e ri fotografik,...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Tuna Sejdi, tash e disa ditë është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përkatësisht në Çikago. Ajo...

Bolivia kërkon udhëheqës të ri ndërsa Morales shkon për strehim në...

0
Ish-drejtuesi i Bolivisë Evo Morales po fluturonte për në Meksikë të martën ndërsa forcat e sigurisë u përpoqën të shuanin dhunën për dorëheqjen e të...

“Seksi me të dashurin copë-copë ndërsa me shefin… çmenduritë s’kanë fund”

0
Një vajzë e cila është në një lidhje dashurie prej kohësh, ka filluar ta tradhtoi të dashurin e saj me shefin. E gjithë kjo ndodh...