34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mëkat

Etiketim: mëkat

“Është mëkat dhe gabim”/ Kthimi i Shën Sofisë në xhami, reagon...

0
Në lidhje me vendimin e Turqisë për të kthyer në xhami Kishën e Urtësisë së Perëndisë (Shën Sofinë), Kryepeshkopi i Tiranës, Durrësit dhe gjithë...

“Është mëkat”, kthimi i Shën Sofisë në xhami, reagon Kisha Autoqefale...

0
Pas vendimit te Turqisë për të kthyer në xhami Kishën e Urtësisë së Perëndisë (Shën Sofinë), Kryepeshkopi i Tiranës, Durrësit dhe gjithë Shqipërisë, Anastasi...

7 situatat në një lidhje ku gënjeshtra nuk është mëkat

0
Sipas studimit, të thuash “gënjeshtra të bardha” në të vërtetë mund të ndihmojë në ndërtimin e besimit në një marrëdhënie. Shkencëtarët thonë se njerëzit shpesh...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS