32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mediat

Etiketim: mediat

15 mijë euro/ Mediat e huaja hetim tronditës për skemën e...

0
Britania është një nga destinacionet e preferuara për shqiptarët të cilët zgjedhin mënyra nga më të rrezikshmet për të një jetë më të mirë. The...

Albin Kurti në mediat italiane: Rrezikojmë luftë! Pas Serbisë është Putini

0
Prishtinë – “Rreziku i një konflikti të ri ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është i madh. Do të isha i papërgjegjshëm nëse do të thoja...

“Java Çame” në Kuvend, reagojnë ashpër mediat greke: Provokim i jashtëzakonshëm,...

0
Provokim i jashtëzakonshëm ndaj Greqisë, brenda Kuvendit të Shqipërisë”, shkruhet nëpër mediat greke referuar ditës së hapur të mbajtur në Parlament nga PDIU për “Javën Çamë”. “Pasditen...

Gratë në mediat shqiptare: Nga viktimizimi për herë të dytë te...

0
Kodet e etikës kanë pak rëndësi kur vjen fjala për mënyrën se si mediat shqiptare raportojnë për gratë, nga viktimat e abuzimit seksual e...

Mediat italiane shigjetojnë tifozët holandezë: Ishin të dehur, goditën shqiptarët

0
ITALI- Mediat italiane kanë shigjetuar tifozët hollandezë për kaosin në Tiranë.'Përleshje të dhunshme shpërthyen në Tiranë gjatë natës në kuadër të finales së Ligës...

Reja dhe Cana për mediat italiane: Stadium i mrekullueshëm, do të...

0
Roma rikthehet në një finale europiane pas 31 vitesh, Feyenoord pas 20 vitesh. Finalja e Tiranës do të jetë mbi të gjitha shqiptare, sepse...

Duka për mediat italiane: Në Tiranë të gjithë do të brohorasim...

0
Kupa ka mbërritur në Tiranë, emocioni i shqiptarëve rritet, federata vendase gëzohet. Për presidentin Armand Duka, caktimi i një finaleje të UEFA-s në Tiranë...

Edi Rama për mediat italiane: Për herë të parë një finale...

0
Kryeministri shqiptar Edi Rama foli për "Tuttosport" mbi finalen e parë europiane, që do të luhet në Shqipëri, të mërkurën e ardhshme. Fjala është...

Rama: Në asnjë vend të rajonit, mediat nuk e kanë lirinë...

0
Pavarësisht raporteve që evidentuan mungesën e lirisë së mediave në Shqipëri, për Edi Ramën, mediat shqiptare kanë lirinë më të madhe në raport me...

Mediat ndërkombëtare: Ndahet nga jeta agjenti i yjeve, Mino Raiola. Mjeku:...

0
PërditësuarMenaxheri i njohur i yjeve të mëdhenj të futbollit, Mino Raiola, thuhet se është ndarë nga jeta këtë të enjte, 28 prill, në moshën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS