fbpx
19 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Martuar

Etiketim: martuar

E martuar me një pasanik, ja sa shpenzon Angela Martini për...

0
Angela Martini po bën jetë të shtrenjtë. Modelja shqiptare, Angela Martini, njihet për shpenzimet e shumta që bën për pamjen e saj të jashtme. Andaj një...

Ekskluzive/E martuar dhe në pritje të një fëmije, Alba Çobaj zbulon...

0
Prej muajsh nuk e kemi parë në daljet e saj publike, në studiot televizive apo në evente të ndryshme, sepse me sa duket ka...

Emma Stone ngjall spekulime se është martuar në fshehtësi me Dave...

0
Emma Stone ka ngjallur spekulime se ajo është martuar në fshehtësi të fejuarin Dave McCary. Çifti, të cilët janë lidhur që tre vite, raportohet se...

Nëse femra e martuar duket mirë, me gjithë moshën që ka:...

0
Nëse femra e martuar duket mirë me gjithë moshën – patjetër duhet dhënë dorën bashkëshortit të saj. Ajo është merita e tij Nuk e ka...

Shokuese, ky është emri i madh i sportit që ka bërë...

0
I konsideruar nga të gjithë si golfisti më i madh në histori, Tiger Woods ka patur një jetë me ulje-ngritje, mes shkëlqimit dhe dështimit....

“Feridja” në jetën reale e martuar me aktorin turk

0
"Feridja" tri vjet më e vjetër se burri i saj Seray Gözler aktorja e njohur turke e cila luan rolin e “Ferides”, ka rrëmbyer...

Mosha më e mirë për t’u martuar

0
Sa më të vjetër që të martoheni, aq më të vogla do të jenë shanset për t’u ndarë, thuhet sipas një studimi. Një analizë nga...

Nëse je i martuar, kjo është për ty!

0
Sa herë që ndodhin ndryshime, në jetën tonë ndahen në faza “para” dhe “pas”. Një nga pikat më të mëdha të kthesës është MARTESA....

Nora Istrefi ishte e ‘martuar’ me këtë person para Robertit

0
Në jetën reale nuk u martua kurrë, por në rol po. Është ‘martesa’ e Besim Dinës me këngëtarën e famshme të estradës, Nora Istrefi, skeqi...

A keni ditur se Besim Dina ishte i ‘martuar’ me këtë...

0
Në jetën reale nuk u martua kurrë, por në rol po. Është ‘martesa’ e Besim Dinës me këngëtarën e famshme të estradës, Nora Istrefi, skeqi...