27.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Marka

Etiketim: Marka

Kim Kardashian nxit imagjinatën në veshjen rozë nga marka “Skims” teksa ekspozon linjat e saj tër…

Kim Kardashian nxit imagjinatën në veshjen rozë nga marka “Skims” teksa...

0
Kim Kardashian hyri në Instagram të hënën (23 maj) për të shfaqur një pamje të 'nxehtë' e veshur me ngjyrë rozë.41-vjeçarja dukej e pabesueshme...

Marka e famshme e veshjeve akuzohet se pas pandemisë po shfrytëzon...

0
Sunday Times raportoi se punëtorët në një fabrikë në Leicester që prodhonin rroba për markën Nasty Gal të Boohoo po paguheshin 3.50 £ në...

Facebook/ Mbi 400 marka pritet ta bojkotojnë

0
Më shumë se 400 marka të njohura, përfshirë ikonat globale si, Coca-Cola, Adidas dhe Starbucks, pritet të largojnë reklamat e tyre nga gjiganti Facebook,...

Mbi 400 marka pritet ta bojkotojnë Facebook-un

0
Më shumë se 400 marka të njohura, përfshirë ikonat globale si, Coca-Cola, Adidas dhe Starbucks, pritet të largojnë reklamat e tyre nga gjiganti Facebook,...

Marka e njohur e veshjeve publikon foto të modeles pa fotoshop...

0
Marka e njohur britanike Boohoo i ka publikuar veshjet në faqen e saj online ndryshe nga çdo herë tjetër. Ajo ka zgjedhur një modele...

Ky fustan nga marka KITRI ka një listë pritjeje prej 600...

0
Javën e kaluar treguam se si marka KITRI në Londër kishte prezantuar një shërbim të ri për të shmangur mbeturinat. Ata vendosën të bëjnë shitjen...

Marka e Kim Kardashianit po paditet për ‘zbulim të paautorizuar të...

0
Linja e kozmetikës së Kim Kardashian, “KKW Beauty” është duke u paditur nga kompania e zhvillimit të markës Seed Beauty mbi rrezikimin e supozuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS