fbpx
16 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Mariah

Etiketim: Mariah

Hera e parë kur Mariah e këndoi “All I Want for...

0
Hiti me famë botërore “All I Want for Christmas is You”  i ka siguruar këngëtares Mariah Carey titullin jozyrtar të mbretëreshës së Krishtlidjes, dhe...