Ballina Etiketimet Luciano

Etiketim: Luciano

Zgjedhjet Vendore dhe përçarja e PD/ Luçiano Boçi: Nuk ka grupim...

0
Teksa zgjedhjet lokale po afrojnë, duket se Partia Demokratike vijon të jetë e përçarë në dy krah dhe palët duket se nuk kanë ndërmend...

Tërmetet/ Luciano Boçi: Bashkia Tiranë, rrëmbyesja që bën si bamirëse –...

0
“Tërmeti është thjesht sebepi për të vënë nën kontroll dhe presion Senatin dhe Universitetin”. Kjo është akuza e ish-deputetit demokrat Luçiano Boçi në adresë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24