Ballina Etiketimet LSI

Etiketim: LSI

Akuzat e Kryemadhit për inceneratorët/ Veliaj: LSI e ka pasur në...

0
Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj iu përgjigj akuzave të kryetares së LSI Monika Kryemadhi për inceneratorët, teksa tha se janë muhabete që ajo i...

Nis seanca për zgjedhjen e Presidentit të ri të Shqipërisë

0
Kuvendi i Shqipërisë ka nisur rreth orës 18:00 seancën për votimin e Presidentit të ri.Kandidati Bajram Begaj do të votohet me votim të fshehtë.Sipas...

Presidenti ri/ Nënkryetarja e LSI: Vështirë të gjendet një figurë e...

0
Nënkryetarja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka folur lidhur me procesin e zgjedhjes së presidentit të ri të vendit.Sipas saj, procesi është farse dhe përfundimi...

A do ketë ndryshim në lidershipin e LSI? E zbulon Braimllari

0
LSI do të mbajë më 25 korrik konventën kombëtare  për riorganizimin e të gjithë strukturave për zgjedhjet vendore të 2023.Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së,...

Jo vetëm PD dhe PS, LSI mban Konventën Kombëtare më 25...

0
Lëvizja Socialiste për Integrim do të mbajë Konventën Kombëtare në 25 korrik.Lajmin e ka bërë të ditur Sekretari i Përgjithshëm, Endrit Braimllai, i cili...

Konventa e LSI në 25 korrik, mblidhet një ditë pasi Ilir...

0
Nje dite pasi perfundon mandati i Ilir Metës ne Presidence, partia qe ai krijoi ne vitin 2004, Levizja Socialiste per Integrim mbledh Konventen Kombetare.Vete...

“Rama kërcënon institucionet shqiptare”, LSI: Drejtësia me regji mbylli çështjen e...

0
LSI ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama, duke i kujtuar këtij të fundit disa ngjarje të bujshme, që nga arrestimi i ish-ministrit Tahiri dhe...

Berisha: Do të jem në koalicion me LSI, Meta do të...

0
I pyetur në lidhje partinë Lëvizja Socialiste për Integrim, ish-kryeministri Sali Berisha u shpreh i vendosur se është dhe do të jetë në aleancë...

LSI amendament në Kuvend, kërkon daljen e menjëhershme të Shqipërisë nga...

0
Deputeti i LSI Petrit Vasili ka depozituar në Kuvend Amendament Projekt Rezolutë, për daljen e menjëhershme të Shqipërisë nga Ballkani i Hapur.Në një postim...

Paralajmërimi i Bashës/ LSI jashtë komisioneve për reformën zgjedhore dhe hartën...

0
Ftohja pas humbjes së 25 Prillit është shndërruar në një përplasje të fortë politike mes Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim. Dy kampet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24