Ballina Etiketimet Lota

Etiketim: Lota

Babë dhe bir, Adriatik dhe Arvanit Lota sjellin super coverin

0
Në këtë kohë ku e gjithë bota është izoluar nevoja për muzikë të mirë të qetëson shpirtin. E versionin cover të këngës "Qa me bo"...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24