fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lideret

Etiketim: lideret

Këta janë dhjetë liderët më të paguar në botë

0
Pagat e njerëzve të tjerë gjithmonë nxisin kuriozitet, madje as miqtë nuk hezitojnë të jua tregojnë apo të ju pyesin për të. Megjithatë, pagat...

Mogherini mbledh ne Bruksel lideret e Ballkanit Perendimor, mungonte vetem Rama...

0
Në Buksel u zhvillua një darkë pune e liderëve nga Ballkani Perëndimor me Përfaqësuesen e Lartë të Bashkimit Evropian (BE) për Politikë...

Kandidatja per ambasadore e SHBA-se ne Shqiperi: Do i shtyj lideret...

0
SHBAE nominuara e presidentit të SHBA për ambasadore në Shqipëri, Yuri Kim, foli mbrëmjen e sotme para Komisionit për Politikë të Jashtme...

Mogherini takon sonte liderët e Ballkanit Perëndimor, pjesëmarrës edhe presidenti Thaçi...

0
Shefja e diplomacisë evropiane, Federica Mogherini do të zhvillojë sonte në Bruksel një darkë pune me liderët e Ballkanit Perëndimor. Mësohet...

Jorida Tabaku: Familja politike dhe lideret e saj po luajne me...

0
Pas zbardhjes së rezolutës së Parlamentit Europian për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, e votuar ditën e sotme, dhe që lidhet me...

Deshtimi me negociatat dhe doreheqjen e Zaev, presidenti maqedonas mbledh lideret...

0
Sapo ka nisur takimi i liderëve të partive politike në Maqedoninë e Veriut pas dështimit të marrjes së datës për hapjen...