17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lagura

Etiketim: lagura

Pse pecetat e lagura konsiderohen rrezik për fytyrën

0
Pecetat e lagura janë të thjeshta për t’u përdorur dhe nuk zënë shumë vend. Ato gjithashtu mund të heqin make up-in, por nuk do...

Pse pecetat e lagura konsiderohen rrezik për fytyrën?

0
Pecetat e lagura janë të thjeshta për t’u përdorur dhe nuk zënë shumë vend. Ato gjithashtu mund të heqin make up-in, por nuk do...

Lindsey ngacmon keq ndjekësit, bikinit e lagura i zbulojnë pothuajse gjithçka

0
Ajo është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram. Lindsey Pelas po ngacmon imagjinatën e ndjekësve sidomos gjatë ditëve të nxehta, kjo për faktin se...

6 dëme që letrat e lagura mund t’i shkaktojnë lëkurës, përfshirë...

0
Edhe pse fshirja e make up-it me letra të lagura ju lehtëson pas një dite të lodhshme, në të vërtetë nuk është ashtu. Në...

Gjashtë dëme që letrat e lagura mund t’i shkaktojnë lëkurës, përfshirë...

0
Edhe pse fshirja e grimit me letra të lagura ju lehtëson pas një dite të lodhshme, në të vërtetë nuk është ashtu. Në fakt,...

Letra të lagura në lavatriçe, truku që ju ndihmon t’i lani...

0
Larja e rrobave mund të shndërrohet në makth nëse nuk e bëni atë siç duhet. Larja rregullisht parandalon grumbullimin e rrobave të pista dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS