18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Lagjet

Etiketim: lagjet

Nju Jork/ Në lagjet e varfra, 68% e të testuarve kanë...

0
Të dhënat e reja tregojnë se në lagjet e punëtorëve dhe ato të minoriteteve të goditura më rëndë nga koronavirusi në Queens të New...

Nju Jork/ Në lagjet e varfra, 68% e të testuarve kanë...

0
Të dhënat e reja tregojnë se në lagjet e punëtorëve dhe ato të minoriteteve të goditura më rëndë nga koronavirusi në Queens të New...

Nju Jork: Në lagjet e varfra, 68% e të testuarve kanë...

0
Të dhënat e reja tregojnë se në lagjet e punëtorëve dhe ato të minoriteteve të goditura më rëndë nga koronavirusi në Queens të New...

Përmbytje në lagjet e Librazhdit, dëme në disa shtëpi

0
Një rrebesh shiu i cili zgjati më shumë së një orë, pasditen e së mërkurës shkaktoi përmbytje në shumë rrugë e lagje të qytetit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS