18 C
Tirana
E shtunë, 28 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kundër

Etiketim: kundër

Spiropali tallet me Metën/ Pas Vasilit e Tritanit, pritet t’i bashkohet...

0
Ministrja e Shtetit, njëherësh dhe zëdhënësja e qeverisë Elisa Spiropali, nuk ka kaluar pa komentuar takimin e Ilir Metës me ekspertët për pandeminë. Spiropali ka...

“Vdekja e ëmbël”, mjekja shqiptare në Gjermani: Vrasje me paramendim, jam...

0
Shtetet e ndryshme të botës përdorin politika të ndryshme në lidhje me eutanazinë dhe vetëvrasjen e asistuar nga mjekët. Janë vetëm 3 vende në...

Nard Ndoka “merr flamurin” kundër Topallit: Me urdhrin e saj u...

0
Ish-deputeti Nard Ndoka ka folur në lidhje me partinë e re “Lëvizja pë Ndryshim” e Jozefina Topallit. Ndoka është shprehur se Topalli ka urdhëruar vjedhjen...

Yuri Kim në seminarin e OSBE: Qeveria e SHBA në krah...

0
Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka shprehur mbështetjen e qeverisë amerikane në luftën e Shqipërisë kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar. Kim në fjalën e...

“Sfida jonë të mos presim në fund”/ Rama flet për vaksinën...

0
Sipas kreut të qeverisë, nuk jemi në fazën për të zgjedhur, por në fazën e përpjekjes për ta siguruar këtë vaksinë. Rama tha se sapo...

Bien akuzat ndaj VV/ Prokuroria e Tiranës pushon hetimet për protestën...

0
Prokuroria e Tiranës pushoi akuzat ndaj kreut të Vetëvendosjes në Shqipëri Bojken Abazi dhe 5 anëtarëve të tjerë të kësaj lëvizjeje të hetuar përgjatë...

Kryemadhi rikonfirmohet si kryetare e LSI, ja sa anëtarë e votuan...

0
Monika Kryemadhi është rikonfirmuar në krye të Lëvizjes Socialiste për Integrim, duke e udhëhequr këtë forcë politike në sfidën e 25 prillit pas rreth...

Nga lufta kundër terrorizmit tek negociatat/ Kancelari austriak zbulon bisedën me...

0
Kancelari austriak Sebastian Kurz njofton se ka zhvilluar një takim online me kryeministrin Edi Rama. Kurz bën me dije se ata kanë biseduar mbi luftën...

Beteja kundër COVID/ Mjeku Domi nga SHBA: 100 milionë doza vaksinë...

0
Mjeku Arban Domi, i cili drejton një departament pranë kompanisë së prodhimit të vaksinave “Geovax”, tha gjatë një lidhjeje në emisionin “Opinion” se jemi...

Rezolutë kundër gjenocidit serb, Kodheli: Politika e dy shteteve shqiptare nuk...

0
Një ditë më parë, Elvis Hoxha nga Lëvizja Vetëvendosje i ftuar në Ilva Now, deklaroi se do kërkojë nga parlamenti shqiptar miratimin e një...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS