fbpx
13 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Koronavirusi ne shqiperi

Etiketim: koronavirusi ne shqiperi

Rama bën daljen e fundit për koronavirusin: Do të hapen të...

0
Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka njoftuar daljen e tij të fundit publike për sa i përket koronavirusit. Ai ka thënë se Shqipëria...

Shuhet familja në Amerikë: Nëna, babai dhe djali humbin jetën si...

0
Një tragjedi familjare ka ndodhur si pasojë e koronavirusit në SHBA, ku kanë humbur jetën nëna, babai dhe djali. Ata po bëheshin gati të festonin...