9 C
Tirana
Wednesday, February 26, 2020
Ballina Etiketimet Kontrabandë

Etiketim: kontrabandë

16 marinsa amerikan arrestohen gjatë formacionit, kishin lidhje me kontrabandë njerëzore

0
Një video e publikuar së fundmi tregon 16 marinsa amerikan të arrestuar gjatë formacionit të tyre në Camp Pendleton, në San Diego, më 25...

Mbushi makinen me djathe kontrabande, arrestohet 32-vjeçarin

0
Policia e Elbasanit ka vënë në pranga ditën e sotme një 32-vjeçar, i cili kishte futur një sasi djathi nga Maqedonia e Veriut kontrabandë. ...

Kontrabande nga Greqia dhe Turqia, nen hetim edhe nje doganier –...

0
Finalizohet operacioni antikontrabandë i koduar “Zëmblaku”. Është arrestuar në flagrancë 1 shtetas, si edhe procedohen penalisht 2 të tjerë, njëri prej të cilëve...

Kontrabande nga Greqia dhe Turqia, nen hetim edhe nje doganier –...

0
Finalizohet operacioni antikontrabandë i koduar “Zëmblaku”. Është arrestuar në flagrancë 1 shtetas, si edhe procedohen penalisht 2 të tjerë, njëri prej të cilëve...

Tentoi te kalonte 184 Smartphone kontrabandë , arrestohet pasagjeri – Lajmi...

0
Autoritet doganore kanë bllokuar sot në pikën kufitare të Rinasit 184 telefona celularë. Gjatë kontrollit në Rinas, Strukturat e Hetimit Doganor gjetën në terminalin...