4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Kërkon

Etiketim: kërkon

Real Madrid kërkon Mbappe

0
Real Madrid mbetet në ndjekje të Kylian Mbappe. Prej kohësh spanjollët kërkojnë shërbimet e 24-vjeçarit, por kërkesat e larta ekonomike të pretenduara nga PSG-së...

“Kush ma ka zënë shtratin?” Luizi u kërkon llogari banorëve sapo...

0
Menjëherë sapo doli nga izolimi, Luizi vuri ‘në lëvizje’ të gjithë shtëpinë. Ndonëse ai nuk i takoi mbrëmjen e kaluar dy banorët e rinj, Luizi...

Aldo Bare kërkon ulje dënimi, avokati i tij padit në SPAK...

0
  Aldo Bare kërkon ulje të dënimit. Në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor të Elbasanit nga avokati Oligert Kume që përfaqëson të dënuarin me burgim të...

‘BBV’/ Luizi kërkon konfirmimin e Kiarës: Fjala jote është shumë e...

0
Situata në shtëpinë e Big Brother Vip Albania, çdo ditë e më shumë po agravon. Pas primet të së shtunës tensionet dhe konfliktet mes...

Adoleshenti kërkon ndihmë në Instagram: Sapo e vrava, më ndihmo të...

0
Policia në Pensilvani, SHBA, arrestoi të premten një djalë 16- vjeçar, i cili dyshohet se vrau një vajzë dhe më pas kërkoi ndihmë përmes...

Porti i Durrësit/ Analiza e REL: Zyra e BE-së kërkoi më...

0
Kuvendi i Shqipërisë miratoi marrëveshjen për realizimin e projektit “Durrës Yachts & Marina”, që sipas Qeverisë, do të jetë porti më i madh turistik...

Prokuroria kërkon sekuestrimin e 7 pasurive të Fatjon Muratit

0
Prokuroria e Tiranës ka kërkuar sekuestrimin e pasurive së Fatjon Muratit, i cili u la në burg tre ditë më parë, më 11 tetor. Prokuroria...

Nga apartamentet te makina luksoze, SPAK kërkon konfiskimin e pasurive të...

0
Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka kërkuar konfiskimin e pasurive të Redjan Rrajës. Me anë të një njoftimi SPAK ka bërë...

I dënuar me 3 vite e gjysmë burg, Saimir Tahiri kërkon...

0
Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka kërkua njohje të dënimit nga shërbimi i provës. Tahiri aktualisht është duke vuajtuar dënimin me 3.5 vite burg në...

Ukraina kërkon anëtarësimin në NATO me procedurë të përshpejtuar

0
Ukraina po aplikon për t’u anëtarësuar në NATO në mënyrë të përshpejtuar. Kështu deklaroi presidenti i vendit Volodymir Zelensky në një video-mesazh. “De facto ne...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS