fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kamionin

Etiketim: kamionin

Horrori ne kamionin me 39 viktima, kush jane dy vellezerit e...

0
Ngjarja horror në Angli, ku 39 persona u gjetën të pajetë brenda një kamioni frigoriferik, vijon të jetë kryefjalë e...

Trafiku i emigranteve/ Zbulohen 8 persona ne kamionin frigoriferik ne France...

0
Dy shoferë kamioni janë vënë në pranga nga policia franceze, pasi në automjetin që ata drejtonin janë zbuluar 8 shtetas afganë,...

“Mami po vdes, nuk marr dot frymë”, mesazhi i 26-vjeçares që...

0
Të paktën gjashtë nga 39 personat e gjetur të vdekur në një rimorkio kamioni në Essex mund të kenë qenë nga Vietnami. BBC shkruan për...

Dyshimet/ Kjo mund te jete e verteta per kamionin ku mbeten...

0
Banditët kinezë “Snakeheads” mund të jenë ata që qëndrojnë pas vdekjes së 39 migrantëve të gjetur të ngrirë në pjesën e pasme të...

U hutua duke kërkuar diçka në makinë, shoferi përplaset me kamionin...

0
Një shofer i Nissan Xterra ka pasur fatin të jetë gjallë pas një aksidenti mjaft të rëndë. Sipas shefit të Zjarrfikësve të Qarkut Whitfield, Edward...

Nderruan jete ne kamionin qe udhetonte drejt Anglise, identifikohen 39 personat...

0
Ditën e djeshme, 39 emigrantë humbën jetën gjatë udhëtimit nga Bullgaria drejt Anglisë, teksa ndodheshin brenda frigoriferëve të kamionit me temperatura...

Angli, gjenden 39 persona te pa jete ne kamionin Essex –...

0
39 persona janë gjetur të vdekur brenda kontenierit të një kamioni në Essex. Kamioni ishte nisur nga Bullgaria dhe hyri në...