5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Jessica

Etiketim: Jessica

Zbulohet gjinia e fëmijës së Jessica Biel dhe Justin Timberlake

0
Jessica dhe Justin janë bërë prindër. Jessica Biel dhe Justin Timberlake kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të dytë vetëm pak ditë më parë....

Meghan lë në baltë mikeshën e ngushtë: Jessica ndihet e shkatërruar

0
Pas përfshirjes së Jessica Mulroney-t në një debat virtual me blogeren me ngjyrë Sasha Exeter, duket se miqësia e saj me Meghan Markle ka...

Jessica pret flokët, por ja detaji që mori vëmendje

0
Ka ardhur me një ndryshim. Bukuroshja e Instagramit, Jessica Cakes, përmes kësaj video të hedhur në llogarinë e saj në Instagram, ka dashur t’i provokojë...

Rikthehet Jessica Alba në filmat aksion

0
Netflix po bën një hap përpara me zhanrin aksion, ndërsa kësaj radhe me Jessica Alban në rolin kryesor. Aktorja 39 vjeçare do të luajë...

Jessica Alba rikthehet në rolin kryesor në film të ri

0
Jessicat Alba po vjen me rol në një film në Netflix. Netflix është duke sjellë një tjetër film të zhanrit aksion, kësaj radhe me Jessica...

Ditëlindja e 39-të e bëri Jessica Albën të reflektojë për jetën

0
Një ditë pasi festoi ditëlindjen, Jessica u ul dhe reflektoi për jetën. Një ditë pas ditëlindjes së 39-të, Jessica Alba u ul dhe reflektoi për...

Jessica modelon fustanin nga perdet

0
Një mori yjesh kanë zbukuruar veshjet e tyre me jastëk, si pjesë e një sfide gjatë izolimit. Megjithatë, Jessica Wright modeloj një fustan nga perdja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS