17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jehona Sopi

Etiketim: Jehona Sopi

Një video e rrallë e Jehona Sopit dhe Diellza Kolgecit nga një konkurs bukurie

Një video e rrallë e Jehona Sopit dhe Diellza Kolgecit nga...

0
Ato janë dy nga personazhet publike që kanë zënë vend në shoëbizin shqiptar prej shumë vitesh.Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Jehona Sopi si...
Jehona Sopi publikon një fotografi të realizuar para 26 vitesh – sa ka ndryshuar këngëtarja?

Jehona Sopi publikon një fotografi të realizuar para 26 vitesh –...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Jehona Sopi, ka kohë që ka bërë një tërheqje nga muzika.Megjithatë, ajo po vazhdon t'i mbaj fansat të informuar rreth...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS