19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Jeff Bezos

Etiketim: Jeff Bezos

Kim Kardashian dhe Pete Davidson shijojnë një darkë në Los Angeles bashkë me Jeff Bezos dhe të da…

Kim Kardashian dhe Pete Davidson shijojnë një darkë në Los Angeles...

0
Kim Kardashian dhe i dashuri i saj, Pete Davidson, arritën në qytet (Los Angeles) për një takim të dyfishtë të hënën mbrëma - me...
Pete Davidson në bisedime me Jeff Bezos për të shkuar në hapësirë me Blue Origin

Pete Davidson në bisedime me Jeff Bezos për të shkuar në...

0
Pete Davidson po planifikon të shkojë në hapësirë.Ylli i "Saturday Night Live" është në bisedime me Jeff Bezos për t'iu bashkuar një prej fluturimeve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS