9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jastëkë

Etiketim: jastëkë

Me sa jastëkë duhet të flesh, cila është përgjigjja e fundit?

0
Nëse ke probleme me gjumin gjatë natës ose thjesht nuk ndihesh rehat, një nga arsyet e mundshme është jastëku. Jastëkët i përdorim si një...

Kjo është arsyeja pse hotelet kanë gjithmonë çarçafë dhe jastëkë të...

0
Dimri po vjen dhe teksa të gjithë një mendje e kemi nga festat, me siguri që jeni duke planifikuar pushimet apo arratisjen e radhës,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS