21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jastëk

Etiketim: jastëk

Nëna e 3 fëmijëve mes lotësh: Burri vinte në mes të...

0
Nëna e 3 fëmijëve rrëfeu në programin “Historia ime”, në Tv Klan historinë aspak të thjeshtë të jetës së saj. Gjatë marteses së saj 18-vjeçare...

A është më mirë për qafën dhe shpinë që të flini...

0
Nuk është për t'u habitur që dysheku i duhur mund të transformojë përvojën tuaj të gjumit, por a e dini se jastëku juaj ka...

A është më mirë për qafën dhe shpinë që të flini...

0
Nuk është për t’u habitur që dysheku i duhur mund të transformojë përvojën tuaj të gjumit, por a e dini se jastëku juaj ka...

Tronditëse/ Futbollisti vret djalin 5-vjeçar: E mbyta me jastëk, sepse nuk...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Zyrtarët mjekësore deklaruan...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS