16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jashte shtetit

Etiketim: jashte shtetit

Rasti Dumani nxori zbuluar krime të rënda, flet kreu i SPAK

0
Në një intervistë për DW drejtuesi i Strukturës së Posaçme Kundër Korrupsionit Dhe Krimit Të Organizuar Arben Kraja ka folur për çështjen e Nurendin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS