5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jahtet

Etiketim: jahtet

Fundoset jahti në Zvërnec, shpëtojnë turistët italianë

0
Një jaht është mbytur këtë të martë në zonën e Zvërnecit, në Vlorë.Jahti me katër persona në bord, mes tyre një fëmijë, kur ka...

Fundoset skafi në Zvërnec, policia kufitare shpëton 4 turistët italianë

0
Policia Kufitare e Shqipërisë ka njoftuar sot se ka arritur të shpëtojë katër turist italianë në brigjet e Vlorës pasi mjeti i tyre lundrues...

Bushati debat të fortë me Ramën: Kur iu thatë shisni jahtet,...

0
Kryeministri Edi Rama ka vijuar përplasjen me gazetarin Andi Bushati. Të ftuar në emisionin “Open” në Top Channel, Rama dhe Bushati u përplasën për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS