8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet IvorNovello

Etiketim: IvorNovello

Adele dhe Ed Sheeran kryesojnë nominimet në çmimet “IvorNovello”, e nominuar edhe Dua Lipa

Adele dhe Ed Sheeran kryesojnë nominimet në çmimet “IvorNovello”, e nominuar...

0
Adele, Ed Sheeran, Coldplay, Dave dhe Raye janë nominuar të gjithë për kantautorin e vitit në çmimet prestigjioze Ivor Novello.Producenti dhe shkrimtari Inflo, i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS