1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Islandës

Etiketim: Islandës

Reja “analizon” Hysajn dhe tregon habinë për golin kundër Islandës

0
Nëse më parë ishte drejt largimit, tani është pranë rinovimit. Hysaj dalëngadalë po fiton besimin e trajnerit Gatuzo dhe situata e tij tek Napoli...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS