9.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet ISISin

Etiketim: ISISin

Turqia arreston 17 vetë, të dyshuar për lidhje me ISIS-in

0
Policia turke arrestoi 17 shtetas të huaj, nën dyshimet se kanë lidhje me grupin militant Shteti Islamik, raportoi agjencia e lajmeve Anadolu. Sipas burimit të...

Me liderin e vdekur, çfarë mund të ndodhë me ISIS-in? Skenarët...

0
Udhëheqësit botërorë dhe analistët rajonalë kanë paralajmëruar për kërcënimin e mbetur nga grupi i armatosur i Shtetit Islamik të Irakut dhe Levant (ISIL ose...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS