6 C
Tirana
E martë, 1 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ishluftëtari

Etiketim: ishluftëtari

Ferma eksperimentale, ish-luftëtari i UÇK që kultivon frutat e rralla në...

0
Ish-luftëtar i UÇK-së, Zija Keshi sot është fermeri që kultivon bimë medicinale dhe fruta nga e gjithë bota.  Tokën e tij Ai e ka kthyer...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS