fbpx
14 C
Tirana
Monday, June 1, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ishin

Etiketim: Ishin

Prindërit e Bebe Rexhës ishin të sëmurë me Coronavirus

0
Në mars, ajo shkroi një status në Twitter ku tregonte se si miku i një miku të saj se “kishte ndërruar jetë pasi u infektua me...

Paredes: Pse refuzova Juventus-in? Sepse menaxheri më tha se ishin të...

0
Leandro Paredes është rrëfyer për TNT Sports, duke zbuluar edhe një prapaskenë të merkatos kur ishte vetëm 17 vjeç. Mesfushori aktual i Paris Saint-Germain...

Vendimet në ‘Facebook’/ Rama sqaron dilemën, nuk ishin postime të naltgjatësisë...

0
Kryeministri Edi Rama ka dalë në një video live në Facebook, ku pak më parë u shpreh se kjo do të jetë hera e...

Kur Plisat ishin në Beograd dhe Prishtina “dërmonte” Zvezdën në Marakana

0
“Plisat” njihen si njëra prej tifo-grupeve më të mira në trojet shqiptare. Që prej vitit 1987 kur janë themeluar, “Plisat” i kanë qëndruar gjithmonë besnik...

Liverpool – Atletico, 41 tifozë që ishin prezent në ndeshje, humbën...

0
Ndeshjet e Ligës së Kampionëve mes Atalantës dhe Valencias në “San Siro” të Milanos dhe mes Liverpoolit e Atleticos së Madridit në “Anfield Road”...

Rama: Forcat Renea nuk ishin në shesh për teatrin, por për...

0
Në një intervistë ekskluzive për Euronews Albania kryeministri Edi Rama u pyet ndër të tjera nga gazetarja Bruna Çifligu për praninë e forcave të...

Ishin afër transferimit të Lionel Messit

0
Presidenti i Getafes, Angel Torres, ka zbuluar se klubi i tij kishte qenë afër transferimit të Lionel Messit gjatë vitit të parë ose të...

Ja kush ishin në shoqëri me kriminelin Arkan dhe shikonin trazirat

0
Një pamje e shëmtuar! Krimineli Zhelko Razhnjatoviq-Arkan, së bashku me futbollistët e Cërvena Zvezdës së Beogradit, pranë stadiumit “Maksimir” në Zagreb pikërisht me 13...

Ish lojtari i madh: Ishin me 5-6 femra, shkova e bëmë...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Në grumbullim shkova...

Haaland: Ibrahimovic dhe Ronaldo ishin idhujt e fëmijërisë sime

0
Erling Haaland ka zbuluar se Cristiano Ronaldo dhe Zlatan Ibrahimovic janë dy lojtarët të cilët ai i adhuronte gjatë fëmijërisë së tij. Sulmuesi i Borussia Dortmund...