6.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ish bashkeshortes

Etiketim: ish bashkeshortes

E rëndë! 50-vjeçari i hedh acid në fytyrë ish-bashkëshortes (Detaje)

0
Një grua është sulmuar nga ish-bashkëshorti i saj me acid në fytyrë. Sipas mediave greke, 50-vjeçari ka ruajtur gruan në errësirë ​​dhe kur ajo shkoi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS