5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Isa

Etiketim: Isa

Shkresa e kryebashkiakut të PD, Isa Sake: Jam pro inceneratorit, marr...

0
Kryetarët e zgjedhur nga PD kanë shprehur pëlqimin për ndërtimin e inceneratorit të Tiranës.Kryebashkiaku i Vorës Isa Sakja i zgjedhur nga PD e drejtuar...

Gazmend Boletini i dhuron Bashës – Flamurin e Isa Boletinit

0
Gjatë vizitës që Kryetari i PD, Lulzim Basha mbajti në Kosovë, u ndal edhe tek "Kulla e Isa Boletinit" në Mitrovicë, e cila prej...

Kosovë/ Basha nderon figurat e shquara të lirisë dhe pavarësisë së...

0
Gjatë qendrimit në Kosovë, ku zhvilloi një vizitë zyrtare dyditore, Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha, nderoi figurat e shquara të kombit,...

10 fakte interesante rreth Jezusit në Islam / 10 facts about...

0
10 fakte interesante rreth Jezusit në Islam / 10 facts about Jesus in Islam

Kosovë/ Rama takon kreun e LDK, Isa Mustafën

0
Në ditën e dytë të vizitës së tij në Kosovë, kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me kreun e Lidhjes Demokratike të Kosovës,...

Isa Mustafa: Urime ‘Bota sot’

0
Ish gjyqtari i mirënjohur i futbollit, Isa Mustafa, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”. Mustafa është gjyqtar i Gjeneratës së Republikës dhe i...

Anulimi i vizitave drejt Amerikës/ Isa Mustafa: Delegacioni u nda përgjysmë...

0
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar në lidhje me anulimin e vizitës në Washington nga kryeministri Avdullah Hoti. “Për ne Washington u nis...

Reagon Isa ​Mustafa: Lufta e UÇK-së ishte e drejtë

0
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, ka reaguar pas propozimit për aktakuzë nga Gjykata Speciale për presidentin e Kosovës Hashim Thaçi...

Shkarkohet Vjosa Osmani/ Vendimi për shkarkimin nga funksionet partiake pas kërkesës...

0
Shkarkohet Vjosa Osmani nga funksionet partiake në Lidhjen Demokratike të Kosovës. Këshilli i Përgjithshëm i LDK-së mori këtë vendim pas propozimit të liderit të...

Bim Bimma ironizon me postimin e bërë, ilustron kryeministrin Avdullah Hoti...

0
Reperi e ka bërë të ditur tashmë se është kundër kësaj kaste politike. Bim Bimma me anë të disa postimeve që ka bërë muajt e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS